Články

S párou na guláš

22. 10. 2023

Pokud očekáváte nějaké kulinářské fígle, pak jste vedle. Kluci ze spolku Loko-motiv nás sice pozvali na svůj mejdan, ale jde o parní lokomotivu, a ta je nejvíc. A ještě patičky od štrůdlu, ty jsou taky vysoko. Jasně, mělo to svůj oficiální název, ale přiznejme si, že šlo hlavně o to, vidět ten bá…

27. sraz historických vozidel

22. 10. 2023

Vážení přátelé a majitelé historických motorových vozidel, Veteran Car Club Chomutov ve spolupráci s Magistrátem města Chomutova  vám nabízí zahájení sezóny tradičním srazem, letos 27. ročník.

Sehr geehrte Freunde und Besitzer von historischen Kraftfahrzeuge, Veteran Car Club Chomutov, in …

Sraz historických vozidel Chomutov 2022

22. 10. 2023

Vážení účastníci, vážení návštěvníci, vážení přátelé historických vozidel. Sraz, který proběhl v sobotu 30. dubna, se tentokrát konal ne po roční, ale tříleté pauze. Důvod byl prostý – Covid 19. O to více byl sraz všemi očekáván.

Účastníků přijelo hodně. Na parkovišti bylo k vidění v…

Sraz historických vozidel Chomutov 2022

22. 10. 2023

Na tradiční termín – poslední sobotu v dubnu, se do Chomutova sjedou veteráni. Bude se opět konat sraz historických vozidel. Tradiční je i místo setkání, parkoviště Severočeských dolů. Tam přijede asi v 10 hodin kolona vozidel čítající kolem stovky auto a moto veteránů. Výstava vozidel bude probí…

Setkání veteránů v Chomutově 2021

22. 10. 2023

O dva Srazy historických vozidel jsme díky “covidovým” omezením přišli. Proto se konala akce Setkání veteránů v Chomutově 2021. Přípravy na tuto akci započaly v červnu, navíc v době dovolených. Díky omezením souvisejících s covidem se neúčastnili přátelé z Německa.

Děkujeme vše…